lanister

Фірма заснована в 1993 році, що означає, що ми на ринку безперервно працюємо вже багато років. Саме великий досвід, накопичений за роки кропіткої роботи, дає нам право стверджувати, що ми справжні професіонали своєї справи. Це означає, що працюючи з нами, ви отримуєте кваліфіковану консультацію, правильно підібране технічне рішення ваших проблем, якісну послугу та продукцію за хорошу ціну.

Ми виготовляємо широкий асортимент продукції з оцинкованої та нержавіючої сталі, а також поліестеру. За вашим бажанням ми виготовимо нестандартні вироби будь-якої складності в найкоротші терміни.

Вартість залежить від складності заготовки, кількості виробів і вибраного вами матеріалу.

За останні роки вироблено величезна кількість різних оцинкованих виробів, вентиляційних систем, витяжок, димохідних труб з нерж. сталі, нестандартних гнутих виробів і т.д.. Наша робота, перевірена часом — головний показник якості і професіоналізму.

Ми завжди цінуємо наших клієнтів і прагнемо йти їм на зустріч. Працюючи з нашою фірмою ви набуваєте не просто матеріал або послугу, а партнера, який завжди допоможе вирішити ваші проблеми.